domů Blog Uncategorized 4 Obecné mýty o bankrotu

4 Obecné mýty o bankrotu

O bankrotu je mnoho běžných mýtů. Zde jsou některé, které slyšíme nejčastěji, a některé informace o tom, proč se nevztahují.

I když to může být případ některých, ve většině případů musí být platební neschopnost prohlášena za nepříznivé životní situace. Mnoho z těch, kteří se na nás obracejí, se potýkají s chronickým onemocněním, rozvodem, ztrátou zaměstnání nebo jinou finančně devastující situací.

Úpadek může přinést nový finanční začátek, ale to nutně neznamená, že je proces zahájen. Například obecně se nemůžete zbavit úhrady kvůli trestnému činu nebo opožděné údržbě nebo údržbě během bankrotu.

Může vás překvapit, jak rychle budete dostávat nabídky karet poštou po obdržení úpadku. Doporučujeme používat zabezpečenou kartu několik měsíců před přepnutím na tradiční kartu k opravě v měsících bezprostředně po odeslání.
Mnoho lidí předpokládá, že předtím, než se obrátí na konkurz, mohou utrácet bez zproštění povinnosti a později být oficiálně propuštěni. To však lze považovat za podvod a pravděpodobně budete muset peníze vrátit.

Share:

Také by se vám mohlo líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *