domů Blog Uncategorized Co je to bankrot?

Co je to bankrot?

Firma má speciální specialitu, která představuje odbory a penzijní plány, když zaměstnavatelé podávají návrh na prohlášení konkurzu. Poskytujeme takové zastoupení nejen našim stálým zákazníkům, ale také jako zvláštní radu pro řadu odborů a plánů v různých průmyslových odvětvích.V mnoha případech před bankrotem spolupracujeme s klienty na plánování podání, které zaměstnavatel očekává.

Jakmile je případ podán, často se hádáme proti pokusu o odmítnutí pracovních smluv nebo ztrátě důchodů a zdravotních dávek. Často také bojujeme proti plánům řízení za nespravedlivé pojistné pro vedoucí pracovníky a stěžujeme si na vymáhání práva zaměstnanců na včasné oznámení o uzavření.

Rovněž poskytujeme poradenství a pomoc klientům v případech úpadku při předkládání a stíhání pohledávek, účinné účasti ve věřitelských výborech, hodnocení podnikových restrukturalizačních plánů a hájení jejich zájmů v souvislosti s velkým množstvím problémů, které se vyskytnou během insolvenčního řízení.

Pokud jde o podání žádosti o bankrot, může být lákavé ušetřit nějaké peníze tím, že nepoužijete služby kvalifikovaného právníka. Zákony o bankrotu jsou však často matoucí pro ty, kteří tento proces nikdy neprošli, a riziko, že uděláte něco špatného, ​​je vyšší, když jste sami. Během tohoto procesu budeme vašimi právníky.

Share:

Také by se vám mohlo líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *