domů Blog Uncategorized Pokud bankrot možná není nejlepší

Pokud bankrot možná není nejlepší

Úpadek není lék na všechny vaše finanční problémy. Pokud je příčina příliš vysoká, bankrot nemůže vyřešit základní problém. Kromě toho má bankrot některé nevýhody, které mohou vést k tomu, že následující problémy nebudou nejlepším řešením:

Úpadek není o tom, jak je zajištěna vaše hypotéka nebo auto. Pokud jste v prodlení s splátkami hypotéky nebo s autem, stále existuje riziko, že bude tato aktiva zabavena. Vyžádání bankrotu však může zlepšit váš peněžní tok vyloučením nutnosti platit kartou. To vám může usnadnit držet krok s vaší hypotékou.

Pokud máte aktiva, která nejsou osvobozena od daně, ztratíte je, pokud se ucházíte o bankrot. Existují výjimky z bankrotu, které vám umožňují uchovávat aktiva, jako je většina domácích potřeb, oblečení a auto. Pokud však máte doma značné prostředky nebo ve svých investicích, nemusí být nejlepším řešením bankrot.

Pokud je váš příjem nad federálním limitem, možná budete muset zaplatit přebytek příjmů, který může zvýšit náklady na váš bankrot a prodloužit dobu trvání vašeho bankrotu. Pokud jste někdy bankrotovali, druhý bankrot trvá déle a stojí víc.

Pokud podáte návrh na prohlášení konkurzu, bude do vaší zprávy přidána poznámka, která tam zůstane 6 let po ukončení konkurzu. Bankrot může být prostředkem, kterým zahájíte proces, který můžete použít k zapůjčení později za nižší cenu.

Share:

Také by se vám mohlo líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *